Naujienos

LKU unijose pasiskolinusiems klientams – išskirtinės „MOKI VEŽI“ nuolaidos

moki veži kortelė naujiems namams

Klientai, pasiskolinę būstui arba vartojimui LKU grupės kredito unijoje, gali pasinaudoti nemokamos lojalumo programos galimybėmis. „MOKI VEŽI“ nuolaidų kortelė „Naujiems namams“ suteiks specialias nuolaidas ir kitus privalumus besistatantiems, remontuojantiems ar atnaujinantiems savo būstą.

LKU grupė kartu su „MOKI VEŽI“ skelbia išskirtinį nuolaidų ir paslaugų paketą LKU klientams, kurie naujai sudarė vartojimo arba būsto paskolos sutartį kredito unijoje.

Klientai artimiausios „MOKI VEŽI“ parduotuvės „Didmeninės prekybos“ vietoje arba internete, adresu http://mokivezi.lt/lojalumo-programa, gali užpildyti anketą ir gauti lojalumo kortelę „Naujiems namams“. Svarbu: kad būtų aktyvuotas specialus LKU kliento nuolaidų ir paslaugų paketas, registruojantis šalia savo vardo bei pavardės būtina nurodyti požymį „KU“ arba „Kredito unija“.

Kortelės turėtojų lauks iki 15 % nuolaidos visam „MOKI VEŽI“ asortimentui fizinėse prekybos vietose ir elektroninėje parduotuvėje. O greta kitų lojalumo kortelės „Naujiems namams“ galimybių, LKU klientai kortele galės naudotis 12 mėnesių be jokio pradinio įnašo (avanso) į kortelę.

Daugiau informacijos apie lojalumo programą LKU klientams rasite interneto svetainėje čia.

Atgal