Unijos pranešimai apie įplaukas į Jūsų sąskaitą SMS žinute arba el. laišku, kad ir kur būtumėte

Informavimo paslauga – tai kredito unijos siūloma paslauga, kurią užsisakę gausite automatinius pranešimus apie įplaukas į savo mokėjimo sąskaitas. Tai informacija SMS žinute arba elektroniniu laišku kas kartą, kai į Jūsų sąskaitą bus įskaitytos lėšos. Užsisakę automatinius pranešimus, visada žinosite apie pokyčius mokėjimo sąskaitose, kad ir kur būtumėte.

Kodėl verta naudotis klientų informavimo paslaugomis?

  • Visada žinosite apie įplaukas į sąskaitą būdami tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.
  • Kad sužinotumėte likutį – neprireiks nei bankomato, nei jungtis prie el. bankininkystės „i-Unija“ – įkritus lėšoms iš karto gausite pranešimą.
  • Paslaugą galite užsisakyti nuotoliniu būdu per el. bankininkystę „i-Unija“.
  • Palanki paslaugų kainodara – 0,15 Eur/SMS.

Dažniausiai užduodami klausimai

Svarbūs dokumentai

Informavimo paslaugų teikimo SMS žinutėmis / el. paštu bendrąsias sąlygas rasite čia.

Paslaugų užsakymas / atsisakymas

Užsisakyti informavimo paslaugas galite atvykę į savo kredito unijos klientų aptarnavimo vietą arba per el. bankininkystės „i-Unija“ paskyrą. Norėdami užsisakyti paslaugą, prisijunkite prie vartotojo paskyros ir pasirinkite skiltis:

„Mano i-Unija“ -> „Informavimo paslaugos“ -> Pažymėkite, kuriuo el. pašto adresu pageidaujate gauti pranešimus apie gautas lėšas.

Norint nurodyti naują telefono numerį / el. pašto adresą, jį reikia įvesti per parinktį „Mano i-Unija“ -> „Mano duomenys“ -> „Kontaktai“.

Jeigu dar nesate sudarę Elektroninių paslaugų teikimo sutarties, paslaugą užsisakykite atvykę į savo kredito unijos klientų aptarnavimo vietą.

Atsisakyti automatinių pranešimų paslaugų bet kada galėsite per el. bankininkystės „i-Unija“ paskyrą. Norėdami atsisakyti, prisijungę prie vartotojo paskyros pasirinkite skiltis:

„Mano i-Unija“ -> „Informavimo paslaugos“.

Jeigu nesate sudarę Elektroninių paslaugų teikimo sutarties, paslaugų atsisakykite atvykę į savo kredito unijos klientų aptarnavimo vietą.